Geslaagden

Examens

De examens  voor een hogere slip of band op zaterdag 30 januari zullen vanwege de coronamaatregelen niet doorgaan.

Omdat we nu nog niet weten wanneer de judoka’s weer mogen gaan trainen, plannen we op dit moment nog geen nieuwe datum.

Zodra we dat wel weten maken we bekend hoe en wanneer de examens zullen plaatsvinden. Omdat er toch geen publiek bij de examens mag zijn, zullen we dat waarschijnlijk dit keer tijdens de lessen doen.

Geslaagd!

De volgende judoka’s zijn op zaterdag 1 februari geslaagd voor een nieuwe band:

Geel

  • Maurits Bevers
  • Sophia Antonutti
  • Ben van Hooff

Oranje

  • Joyce Koelman
  • Senne Fielden
  • Jorre Warners

Groen

  • Danthé Valentino
  • Sanne van Wijnen

Blauw

  • Olivier Vogelaar
  • Marcus Antonutti
  • Remo Antonutti
  • Kevin van Bruggen

Bruin

  • Kevin Distil

Allen van harte gefeliciteerd.

Geslaagd!!!

Vorige week waren er weer band-examens en de volgende banden zijn uitgereikt:

Geel

  • Frits van Bommel
  • Yoram Boxman
  • Casper Heijkants
  • Tijn Westerhof
  • Ali Shirzad

Oranje

  • Amy Willemse
  • Casper Claassen
  • Hugo Tomimura

Groen

  • Nathan van Eijk
  • Melle van Rheede

Blauw

  • Matt de Jong
  • Mink Greven
  • Kaan van der Wel

Nieuwe banden

Eind juni hebben de volgende judoka’s een nieuwe band behaald:

Gele band (5e Kyu)
Daniël Schol, Ivar Chang, Leonie Blok, Hiba Hamad, Joyce Koelman, Pim Vros, Jorre Werner, Jesse van Engen, Floris Kamerman, Shaheer Gurchani, Senne Fielden en Marlies Vreugdenhil

Oranje band (4e Kyu)
Tobias Enz, Emil van de Water, Danthé Ekelschot, Bart Hodes, Ties Schipper, Malena Hekkert, Jores Efting, Vito Pol en Guus Teunissen

Groene band (3e Kyu)
Kevin van Bruggen; Adam El Johri; Jaimy Bouwmeester en Benjamin Bouwmeester

Blauwe band (2e Kyu)
Wiebe van de Brink en Ezra Woudenberg

Bruine band (1e Kyu)
Bo Hekkert en Dirk Hoogestein

Allen van harte gefeliciteerd!

 

 

Examens 2018

Eind februari hebben de volgende judoka’s een nieuwe band behaald:

Gele band (5e Kyu)
Mick Boer, Joop Coenen, Danthe Ekelsloot, Malena Hekkert, Quinn Stolwerk, Tom op ’t Veld en Lianne Vernooy

Oranje band (4e Kyu)
Marcus Antonutti, Remo Antontti, Nathan van Eijk, Kayla Isabella en Olivier Vogelaar

Groene band (3e Kyu)
Sytse van den Brink, Matt de Jong, Tim Slegter, Job Smit en Kaan van der Well

Blauwe band (2e Kyu)
Dirk Hoogenstein en Bo Hekkert

Allen van harte gefeliciteerd!