Bestuur en commissies

Bestuur

Sinds haar oprichting wordt de vereniging geleid door een wisselend team van vijf bestuursleden, bestaande uit een combinatie van senior judoka’s en ouders van jeugdjudoka’s. Het bestuur past in hun vrije uurtjes goed op de winkel, zoals de financiën, de ledenadministratie, de zaalhuur en het wedstrijdsecretariaat. Het zijn allemaal onmisbare zaken, daar waar het gaat om het draaiend houden van een vereniging. Het bestuur bestaat uit:

Voorzitter: Cyriel Kluiters  voorzitter@judomackaay.nl
Secretaris: Huib Verhoeff  secretaris@judomackaay.nl
Penningmeester: Anja Conraads penningmeester@judomackaay.nl
Ledenadministratie: Henk de Mari  ledenadministratie@judomackaay.nl
Algemene zaken: Sharmarke Mahamoud sharmarke@judomackaay.nl

Jeugdcommissie

De Jeugdcommissie bestaat uit trainers, judoka’s en ouders die voor de jeugd allerlei activiteiten organiseren. Zij zorgt onder andere voor het organiseren en begeleiden van het  jaarlijkse jeugdkamp, de deelname en organisatie van de Grote Clubactie en andere activiteiten op het gebied van sport en ontspanning. de jeugdcommissie bestaat uit:

Henk de Mari
Grietje Landsman
Irma Avezaat.

Heeft u vragen of opmerkingen over de jeugdcommissie dan kunt u contact opnemen met Grietje Landsman of jeugdcommissie@judomackaay.nl